Alegia Koi Mix Sticks

1,00 40,00 

Kvaliteetsed pulgad, mis on spetsiaalselt loodud koi kaladele, kuid sobivad ka teistele kalaliikidele. Need mitmekülgse koostisega pulgad pakuvad koi kaladele tasakaalustatud toitumist ja toetavad nende tervist ning energiat. Valmistatud kõrgekvaliteedilistest koostisosadest, nagu valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid ja mineraalid, Alegia Koi Mix Sticks on ideaalne valik, et rahuldada koi kalade toitumisvajadusi ning pakkuda neile maitsvat ja tervislikku söögikorda. Lisaks erineva suurusega graanulitele pakuvad need pulgad ka meelelahutust kaladele, aktiveerides nende loomulikku käitumist ja söögiisu.

Kirjeldus

Need pulgad on spetsiaalselt loodud koi kaladele, pakkudes neile mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning toetades nende tervist ja energiat.

Alegia Koi Mix Sticks sisaldavad hoolikalt valitud koostisosi, mis vastavad koi kalade toitumisvajadustele. Nende pulkade koostisesse kuuluvad kõrgekvaliteedilised kala- ja taimset päritolu valgud, mis toetavad koi kalade lihaste arengut ja üldist tervist. Lisaks sisaldab see segu süsivesikutest, rasvadest, vitamiinidest ja mineraalidest, mis aitavad säilitada koi kalade elujõudu ja vastupidavust.

Alegia Koi Mix Sticks on suurepärane valik koi kaladele mitmekülgseks toitumiseks.

Pulgad ujuvad vee peal, ei hägusta vett.

Hoida kuivas jahedas kohas.

Söötmine: Sööda mitu korda päevas väikeste portsjonitena.

Koostisosad:
– Kala- ja taimset päritolu valgud
– Süsivesikud
– Rasvad
– Vitamiinid (A, D, E, C, B-rühma vitamiinid jne)
– Mineraalid (kaltsium, fosfor, raud, tsink jne)

Toiteväärtus (ligikaudne keskmine väärtus 100 grammi kohta):
– Toorvalk: umbes 30-35 grammi
– Toorrasv: umbes 4-6 grammi
– Süsivesikud: umbes 40-45 grammi
– Kiudained: umbes 2-4 grammi
– Niiskus: umbes 8-10 grammi

Märkus: Täpne toiteväärtus võib veidi varieeruda sõltuvalt partii koostisest ja tootmisestandarditest.

Alegia on usaldusväärne toiduainete ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete toiduainete valmistamisele. Alegia Koi Mix Sticks on loodud selleks, et pakkuda koi kaladele mitmekülgset ja toitaineterikast toitu, mis vastab nende erivajadustele ning toetab nende heaolu. Vali Alegia Koi Mix Sticks ja anna oma kaladele parim toitumine, mida nad väärtustavad ja naudivad.

Lisainfo

Kogus

40l, 1l