KALATRANSPORT

Kalade transport toimub ainult meie oma kulleriga ning vaid kevad- ja suvekuudel (soodsate ilmastikuolude korral ka sügisel)!

Kokkuleppel telefoni teel, saab ka ise kaladele järele tulla meie juurde. Kohapeal on võimalik tasuda sularahas või ülekandega arve alusel.

Kalu ei saa meilt tellida pakiautomaati, ega mõne teise kulleriga (nt. DPD, teised kalatranspodid jne.).

Meie transpordi hind Mandri-Eestis sõltumata asukohast on 20 eurot.

Peale ostu sooritamist e-poes, toimetatakse kalad teieni meie kalatranspordiga 2.nädala jooksul, sõltuvalt tellimuste järjekorrast! Eelnevalt võtame teiega telefoni teel ise ühendust, mis kuupäeval täpsemalt kalad teieni jõuavad.

Kalu saate samuti valida ning ostu eest tasuda mugavalt ka e-poes. Kui soovite meie e-poest teisi tooteid samaaegselt kaladega tellida, siis tuleks eelnevalt kokku leppida, kas soovite teisi tooteid saada koos kalatranspordiga või tellite nad eraldi pakiautomaati!

Kindlasti märkida, kas soovite kalatransporti või tulete ise järgi!

Transportimine

Kalad transporditakse vee ja hapnikuga varustatud spetsiaalsetes kilekottides. Sellistes tingimustes on võimalik kalu transportida kuni 12 tundi.

Asustamine

Enne asustamist tõstetakse kalad koos kotiga sellesse veekogusse kuhu te plaanite neid asustada. Kuna kalad ei talu järske temperatuuri muutuseid, siis peaks koti sees oleva vee temperatuur aeglaselt muutuma samaks, mis asustatavas veekogus. Soovituslik minimaalne aeg võiks olla 30.minutit. Seejärel avage kott ja teie tiigis ujuvad uued asunikud.