Pure Pond (Evolution Aqua) 500ml – bakterid filtrile

16,00 

Pure Pond on ideaalne toode, mis aitab hoida teie tiigivee kristallselge ja tervena. Pure Pond on biolagunevad pallid, mis on täidetud elusate bakterite ja ensüümidega, mis tiigifiltrisse lisatuna lagundavad ammoniaaki ja nitriteid, eemaldades samal ajal orgaanilisi jäätmeid.

2 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Bakterid ja ensüümid vabanevad aeglaselt, kui nõudlus palli teatud koostisosade järele suureneb, nii et need aitavad automaatselt kaasa bioloogiliste probleemide lahendamisele tiigis, mis aitavad säilitada vee läbipaistvust. 
1 liiter Pure Pondi sisaldab üle 8 miljoni bakteri, mis lagundavad kiiresti ammoniaagi, ammooniumi ja nitritit, avaldades positiivset mõju veekeskkonnale, vähendades samal ajal kalade haiguste ja ammoniaagi mürgituse ohtu.
Pure Pond sisaldab ka looduslikke ensüüme, mis aitavad lagundada orgaanilisi jäätmeid kaladest, toidust jne, jättes teie tiigi tervisliku ja kristallselge veega.

Kasutamine:
Toode töötab kõige tõhusamalt filtris!
500ml toodet on mõeldud 10 000l tiigi jaoks.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada toodet kord kuus või nii sageli kui vaja, et eemaldada amoniaak ja nitrit. Kasutage Pure Pondi täpselt juhendi järgi.

Toote üleannustamise oht puudub.

Pallid on kõige tõhusamad veetemperatuuril üle 12 kraadi Celsiuse järgi.

Toode on ohutu veeloomadele ja -taimedele.

Kaladele allaneelamisel ei ole see ohtlik.

Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Peske käed hoolikalt pärast toote kasutamist.

Peale toote avamist sulgege see korralikult ja hoiustge pimedas ning jahedas kohas.