BIOfilter Basic Plus

165,00 

Filtreerimiskomplekt tiigi jaoks.

Komplektis on optimaalne pump võimsusega 2000l/h ja voolik pikkusega 4m, mis koos filtriga suudab rahuldada kuni 10 000 l mahutavusega tiigi. Filter on varustatud kassettidega, mis filtreerivad vett mehaaniliselt, keemiliselt ja bioloogiliselt.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Toote kirjeldus

Filtreerimiskomplekt tiigi jaoks. Komplektis on optimaalne pump võimsusega 2000l/h ja voolik pikkusega 4m, mis koos filtriga suudab rahuldada kuni 10 000 l mahutavusega tiigi.

Filter on varustatud kassettidega, mis filtreerivad vett mehaaniliselt, keemiliselt ja bioloogiliselt:

mehaaniliselt – peatab käsnal ja filtri aluspinnal kõik saasteained ja vesisuspensioonis hõljumise

bioloogiliselt – säilitab paagi bioloogilise tasakaalu, kasulikud NITRIFICATION bakterid leiavad ideaalse elupaiga kõikides filtri filtreerimiskihtides, millel on eriti suur aktiivne pind ja paljunevad bakterid hävitavad kõik kahjulikud ained.

keemiliselt – püüab kinni kaladele kahjulikud ja vetikate õitsemist põhjustavad fosfaadid ja lämmastikuühendid

biogeel – mehaaniline filtreerimine: võimaldab eemaldada jämedaid lisandeid

filterfliis – mehaaniline filtreerimine: eemaldab ka kõige väiksemad mustused

Jaapani matt – mehaaniline ja bioloogiline filtreerimine: ideaalne materjal mehaaniliseks filtreerimiseks ja on ka suurepärane substraat bioloogilise filtreerimise eest vastutavate bakterikultuuride nitrifitseerimiseks

biopallid – mõlemal poolusel on ribid ja väikesed augud. Tegevuse olemus on bioloogiliste protsesside aeroobsete tingimuste muutmine. Kuulide välispinnal on orgaaniliste ühendite oksüdeerimiseks soodsad hapnikutingimused. Palli sisepind toimib anoksilise mikroreaktorina, kus toimuvad orgaaniliste ühendite redutseerimise protsessid, mis omakorda võimaldab väga tõhusalt puhastada vett, tänu millele on tiigis olev vesi vastavate bioloogiliste parameetritega ja selge.