EcoGerm Ponds (Hydroidea)100g – tiiki puhastavad bakterid

22,00 

Väga tõhus, looduslik preparaat odrakõrre ekstraktiga, mis on mõeldud tiikide ja aiatiikide puhastamiseks. See sisaldab valitud bakteritüvesid, millel on mitmekesine toimemehhanism. See vähendab tõhusalt biogeensete ühendite hulka vees, vähendab kiiresti vetikate ja sinivetikate kasvu, põhjustades vee läbipaistvuse suurenemist.

Laost otsas

Kirjeldus

Väga tõhus, looduslik preparaat odrakõrre ekstraktiga, mis on mõeldud tiikide ja aiatiikide puhastamiseks. See sisaldab valitud bakteritüvesid, millel on mitmekesine toimemehhanism. See vähendab tõhusalt biogeensete ühendite hulka vees, vähendab kiiresti vetikate ja sinivetikate kasvu, põhjustades vee läbipaistvuse suurenemist. Lisaks kõrvaldab see ebameeldiva lõhna, vähendab fosfaatide ja nitraatide taset ning vähendab oluliselt põhjasetete ja mudade hulka aiatiikides, säilitusmahutites, tõutiikides ja kodutiikides. Samuti parandab see kalade vastupidavust ja suurendab nende elujõudu. See mõjutab veeökosüsteemide mikrobioloogilise tasakaalu säilimist.

Eelised:
– 100% ökoloogiline, ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale
– Sisaldab pulbristatud odrakõrreekstrakti, mis takistab veelgi vetikate kasvu
– Äärmiselt tõhus põhjasetete ja muda vähendamisel
– Suurendab vee läbipaistvust ja kõrvaldab ebameeldivad lõhnad
– Vähendab tõhusalt biogeensed ühendid vees (peamiselt lämmastiku- ja fosforiühendid)
– Vähendab kiiresti kõigi vetikate ja sinivetikate arengut
– Mõjutab positiivselt kalade tervist ja suurendab dafnia populatsiooni
– Sisaldab väga suures koguses mittepatogeensete bakterite looduslikke tüvesid kontsentratsioon
– 1 grammis tootes on peaaegu miljard kasulikku ainet ja tõhusaid mikroorganisme
– Preparaadi koostises olev bakterikomposiit on võimeline siduma raskmetalle.

Kasutusala: kalatiigid, koi tiigid, ujumistiigid, looduslikud tiigid, suured mageveeakvaariumid, krevettide akvaariumid.

Kasutusviis: puista ühtlaselt üle veepinna. Ennetavalt piisab 50 g preparaati 10 000 liitri vee kohta 1 kuu kasutuse kohta. Ühekordne algannus on 100 g / 10 000 l. Vahendit võib kasutada, kui vee temperatuur ületab 8°C. Enne aine pealekandmist lülitage UVC lamp välja. Saate selle mõne päeva pärast uuesti sisse lülitada.

Hea teada:
– 
EcoGerm Ponds on üks tõhusamaid bakteripreparaate, mida kasutatakse tiikide, säilitusreservuaaride ja kalatiikide loomulikuks puhastamiseks. See töötab pikaajaliselt ja on 100% ohutu.
–  EcoGermi tiikide tegevuse olemus on probiootikumide viimine vette ja põhjasetetesse, mis sisaldavad mittepatogeensete ja geneetiliselt muundatud mikroorganismide looduslikke komplekse.
–  EcoGerm Ponds sisaldab lisaks tõhusatele mikroorganismidele ensüüme ja nendes leiduvate kasulike bakterite kasvu stimulante.
– EcoGermi tiikides sisalduvad probiootilised bakterid parandavad ka kõigi veeloomade seisundit ja immuunsust, aidates kaasa nende populatsiooni kasvule.