EcoGerm Starter (Hydroidea) 100g – bioloogiline starter

25,00 

See on uuenduslik bakteriaalne starter tiikidele ja veekogudele. See sisaldab väga suures kontsentratsioonis keerukaid, looduslikke autotroofsete bakterite tüvesid. Preparaat aktiveerib koheselt bioloogilise elu filtrites ja muudes filtreerimistsoonides, tagades veereservuaaris bioloogilise tasakaalu.

3 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

See on uuenduslik bakteriaalne starter tiikidele ja veereservuaaridele. See sisaldab väga suures kontsentratsioonis keerukaid, looduslikke autotroofsete bakterite tüvesid. Preparaat aktiveerib koheselt bioloogilise elu filtrites ja muudes filtreerimistsoonides, tagades veereservuaaris bioloogilise tasakaalu. Sisaldab baktereid, mis oksüdeerivad kiiresti ammooniumi, ammoniaaki ja nitriteid. Soovitatav tugevalt koormatud veehoidlate jaoks, eriti Koi puhul. See sisaldab ühes grammis üle miljardi aktiivse mikroorganismi.

Eelised :
– Väga kõrge kontsentratsiooniga bakteriaalne starter
– 100 protsenti ökoloogiline, ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale
– Kiire toimega – parandab koheselt tiigi või tiigi veeseisundit
– Eriti soovitatav kasutada kevadel või uuesti filtreerimist alustades
– Soovitatav kasutada ka vee vahetamisel või pärast filtri puhastamist
– Sisaldab väga suures kontsentratsioonis looduslikke mittepatogeensete bakterite tüvesid
– Vähendab tõhusalt ja väga kiiresti lämmastikuühendeid ja mürgine ammoniaak
– aktiveerib koheselt elu bioloogilised filtrid
– Pakub spetsiaalseid nitrifitseerivate bakterite tüvesid
– 1 grammis tootes on üle miljardi kasuliku mikroorganismi.

Rakendusmeetod:

piserdage filtrisse või vee peale. 100 g preparaati iga 10 000 liitri vee kohta. Vahendit võib kasutada, kui vee temperatuur ületab 8°C. Enne aine pealekandmist lülitage UVC lamp välja. Saate selle mõne päeva pärast uuesti sisse lülitada.

Hea teada:
– EcoGerm Starter preparaadid on praegu konkurentsitult bakteriaalsed preparaadid, mida kasutatakse tiikide ja kaladega tiikide loomulikuks puhastamiseks. Nad töötavad väga kiiresti ja mitmel viisil.
–  Veekeskkonda sattunud mikroorganismide ülesandeks on kiirelt käivitada aeroobsed hingamis-, lagunemis- ja orgaaniliste saasteainete mineraliseerumisprotsessid.
– EcoGerm Starter ehitab või toetab looduslikult esinevat bakteriaalset mikrofloorat, aktinomütseete ja vee mikroseeni, uuendades häiritud vee isepuhastusprotsesse.
–  Vett reostavad orgaanilised ühendid lagundatakse ensümaatiliselt lihtaineteks ja umbes 90% mineraliseerub hingamisel süsihappegaasiks ja mineraalsooladeks.
–  Saadud mineraalseid ja orgaanilisi lämmastiku- ja fosforiprodukte kasutatakse osaliselt mikroobse biomassi tootmiseks, millest saab omakorda toit bakteritoidulistele loomorganismidele.